Loading color scheme

Wrocław- wycieczka klasa 7a/7b

Klasy 7A, 7B i jeden współtowarzysz z 6A odwiedziły dziś Wrocław. Odwiedziliśmy Hydropolis, gdzie pogłębiliśmy wiedzę na temat WODY💧 - jej właściwości, znaczenia na naszej planecie🌍 i w całym Układzie Słonecznym☀️🪐. Uczestniczyliśmy w warsztatach, podczas których przeprowadziliśmy kilka cennych doświadczeń.
Następnie znaleźliśmy się na Rynku, gdzie uczestniczyliśmy w grze miejskiej „W poszukiwaniu krasnali”. Drużyna Blanki, Nadii, Marharyty i Mateusza poradziła sobie najlepiej🥇, ale pozostałe grupy równie dobrze poradziły sobie z tym zadaniem!
Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą Szkołę - podczas zajęć dzielili się dotychczas zdobytą wiedzą a podczas całej podróży zachowywali się bardzo przyzwoicie, co doceniła sama pani przewodnik.
Teraz zasłużony czas na odpoczynek!🥱
 

GALERIA