Loading color scheme

Konkurs RUSZAM SIĘ

Zachęcamy uczniów całej szkoły i nauczycieli również, do wzięcia udziału w konkursie sportowym.
Konkurs i wyzwanie zaczynamy 1 maja a na informacje będziemy czekać do 9 maja.

W ramach naszego konkursu uczniowie klas 1-3 mają za zadanie nagrać filmik podczas swojej aktywności fizycznej (sport dowolny- czy to będzie skakanie przez skakankę, robienie pajacyków, przysiadów, jazda na rowerze, rolkach, bieganie czy gra w piłkę). Filmik ma trwać maksymalnie 10 sekund.
Ważna jest aktywność!!!

Natomiast uczniowie klas 4-8 z pomocą aplikacji monitorującej (mapmyrun, runlog, strava, runkeeper, zegarek lub inne) wykonują aktywność fizyczną i przesyłają wyniki wraz ze zdjęciem mapy z aplikacji . Każdy znajdzie jakieś dla siebie, czy to będzie jazda rowerem, na rolkach, bieganie, spacery, marsz z kijkami czy gra w piłkę. Pamiętajcie, że ruch jest najważniejszy!!

Wszystkich uczniów i nauczycieli zachęcamy również do wyzwania 10 000 kroków codziennie. Nasze telefony coraz częściej mają wbudowaną aplikację liczenia kroków, jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać na telefon. Zadanie brzmi: codziennie monitoruj ilość zrobionych kroków i zgrywaj te informacje, a po 7 dniach wyślij wszystkie wyniki.
Osoby biorące udział w naszym konkursie i wyzwaniu otrzymują dodatkową ocenę z wychowania fizycznego oraz punkty dodatkowe z zachowania.

Wszystkie wyniki i prace wysyłamy na adres anna.dudzinska@zsipopoznan.pl


                                                                                                                                         Powodzenia
                                                                                                                                                Anna Dudzińska