Loading color scheme

Ciche dzwonki

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, ze od dnia 29 maja 2024 w naszej Szkole zaczną funkcjonować ciche dzwonki. Na razie w formie dźwięku zaproponowanego przez firmę zewnętrzną, która modernizowała  nagłośnienie (pierwsze tygodnie funkcjonowania cichych dzwonków będzie pilotażem - sprawdzeniem, jak funkcjonują i czy są słyszalne).
Od września 2024 r., po pozytywnym zaopiniowaniu przez uczniów i grono pedagogiczne, zaczną funkcjonować na stałe.
Dlatego ogłaszamy dla uczniów naszej Szkoły Konkurs na dźwięk cichego dzwonka - propozycje proszę nagrać w formacie mp3 i przesłać na maila sekretariatu: sekretariat@zsipopoznan.pl do dnia 12.06.2024r.
Jury w składzie: Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem, Szkolne Koło Wolontariatu z Opiekunem, reprezentacja uczniów klas 1-3  dokona wyboru dźwięku cichego dzwonka, który będzie funkcjonował w nowym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku
Sekretariat Szkolny